همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ automatic weighing bag packaging equipment ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
4 دستگاه بسته بندی مهر و موم جانبی برای لباس های محافظ جداسازی سواب حلقی
| نام: | دستگاه بسته بندی فیلم کششی |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1950x1200x1900 میلی متر |
پودر ادویه دار ماشین بسته بندی ذرات غلات برنج ماشین بسته بندی پر کردن کمی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی الکتریکی |
|---|---|
| محدوده: | 10-500 گرم (بستگی به مواد مختلف دارد) |
| سرعت: | 8 تا 16 کیسه/دقیقه ( بستگی به مواد مختلف دارد) |
دستگاه بسته بندی مولتی هیت شرینک برای کارتن های بیسکویت 15 متر در دقیقه
| نام: | دستگاه بسته بندی شرینک اتوماتیک |
|---|---|
| تایپ کنید: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1300X1600X1870mm |
دستگاه بسته بندی ذرات خودکار فولاد ضد زنگ برای بسته بندی یکپارچه
| سیستم کنترل: | PLC |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت 50-60 هرتز |
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
سیستم نمایش صفحه لمسی دستگاه بسته بندی چند منظوره دستگاه بسته بندی کیف قهوه
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| رنگ: | سفارشی |
| فشار هوا: | 0.4-0.6Mpa |
بسته بندی آب دستگاه پرکن ساشه شیر Doypack Premade Bags
| نام: | آبمیوه شیر کیسه های از پیش ساخته شده چند بسته بندی دستگاه بسته بندی دوایپک |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | کیسه ها ، کیسه های از پیش ساخته شده |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
دستگاه بسته بندی پودری توزین پرکن پودر شوینده پر مهر و موم عمودی
| نام: | دستگاه بسته بندی عمودی |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| نوع رانده: | برقی و پنوماتیکی |
دستگاه بسته بندی سس چند کارکردی نوع عمودی برای سالاد سس یخ بسته روغن سیلیکون
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
کارتن خوابان ماشین پلاستیکی ربات پلاستیکی کاملا اتوماتیک فلز
| نوع: | خط بسته بندی ، کاملاً اتوماتیک |
|---|---|
| نام: | دستگاه ربات و پالت کارتایزر کارتن ها یا کیسه ها را روی پالت ها می اندازد یا چیزی را در جایی قرار می |
| بسته بندی مواد: | پلاستیک ، فلز ، شیشه ، چوب |
دستگاه بسته بندی چندگانه فشرده و ساده 2800*1550*1750 میلی متر
| قدرت: | 500W/800W |
|---|---|
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |
| رنگ: | سفارشی |

