همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ automatic weighing bag packaging equipment ] همخوانی داشتن 83 محصولات.
تجهیزات بسته بندی کیسه وزن کامل اتوماتیک فشار هوا 0.4 - 0.6Mpa
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
|---|---|
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |
تجهیزات بسته بندی کیسه وزن کامل اتوماتیک محصولات گرانولی بزرگ 500W / 800W
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
ماشین بسته بندی کامل خودکار کیسه برنج با عرض بند طولی 5 تا 10 میلی متر
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.520mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
دستگاه بسته بندی کامل خودکار کیسه نمک VFFS
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.520mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
دستگاه بسته بندی خودکار چند ماده برای اندازه گیری نیاز مواد مخلوط به صورت جداگانه
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چند ماده ای |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری: | ۱-۲۰ گرم ((۳-۱۰۰ میلی لیتر) |
| سایز کیف: | (L) 30-170mm (W) 30-140mm |
ماشین وزن و بسته بندی کمی کاملا خودکار مواد غذایی غلات برنج میان وعده ها
| محدوده اندازه گیری: | 50-500 گرم |
|---|---|
| سایز کیف: | L:10-260mm W:90-200mm |
| سرعت بسته بندی: | 15-20 کیسه/دقیقه |
فویل 90 میلی متری دستگاه بسته بندی ساشه 4 لاین 90 میلی متر برای پودر گیاهان قهوه
| نام: | پودر گیاهان قهوه دانه های کوچک ماشین بسته بندی چند تکه ساشه پشتی مهر و موم چند خطه |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بسته بندی مواد: | کیف ، فیلم ، فویل ، کیسه |
ماشین بسته بندی خودکار با ولتاژ تنظیم شده و فشار هوا 0.4-0.6Mpa
| رنگ: | سفارشی |
|---|---|
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
| ولتاژ: | 220 ولت 50-60 هرتز |
دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک با شکل خاص و برش دستی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
DXDC10 دستگاه بسته بندی کیسه چای دو اتاقی برای بسته بندی چای و دانه ها
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه چای با دو اتاق |
|---|---|
| ظرفیت: | 10±120 (کیسه در دقیقه) |
| درجه دقت: | ±5٪ |

