همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ touch screen display multi packing machine ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
دستگاه بسته بندی چند منظوره با ساخت فولاد ضد زنگ
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
|---|---|
| رنگ: | سفارشی |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
دستگاه بسته بندی قوطی های فلزی چند منظوره با ساخت فولاد ضد زنگ
| نام: | دستگاه پر کردن و آب بندی قوطی برای پودر |
|---|---|
| سرعت: | 25 تا 50 قوطی/دقیقه |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
دستگاه بسته بندی کیسه های عمودی با سرعت بالا با 500W / 800W
| رنگ: | سفارشی |
|---|---|
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
دستگاه بسته بندی چندگانه قابل اعتماد و کارآمد برای متخصصان صنعت
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
|---|---|
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
دستگاه بسته بندی چند کارکردی عمودی برای پودر شیر پودر قهوه آرد
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
سبزیجات بسته بندی فلو بسته بندی چندگانه افقی
| نام: | دستگاه بسته بندی 600 نوع بالش |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| سرعت بسته بندی: | 100-230 کیسه در دقیقه |
دستگاه پکیج تراشه چند کارکردی نوع عمودی برای روغن ماهی قرص های شیرین
| محدوده اندازه گیری: | با کمیت محاسبه می شود |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی ذرات خودکار فولاد ضد زنگ برای بسته بندی یکپارچه
| سیستم کنترل: | PLC |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت 50-60 هرتز |
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی کیسه با صفحه لمسی با اندازه بسته بندی W30-110mm
| ضخامت بسته بندی: | 0.04-0.08 میلی متر |
|---|---|
| مصرف برق: | 2.2 کیلو وات |
| اندازه: | L1000*W1000*H1800mm |
دستگاه بسته بندی آرد سه فاز 380V/60Hz برق 90 - 100 کیسه / دقیقه
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
| اندازه: | 2800*1550*1750 میلی متر |

