همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ touch screen display multi packing machine ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
پودر ادویه دار ماشین بسته بندی ذرات غلات برنج ماشین بسته بندی پر کردن کمی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی الکتریکی |
|---|---|
| محدوده: | 10-500 گرم (بستگی به مواد مختلف دارد) |
| سرعت: | 8 تا 16 کیسه/دقیقه ( بستگی به مواد مختلف دارد) |
دستگاه بسته بندی مکمل خودکار سبزیجات Flow Pack
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی انواع بالش سبزیجات |
|---|---|
| طول کیسه: | بدون محدودیت |
| عرض فیلم: | <600 میلی متر |
دستگاه های بسته بندی پر کردن دانه های بادام زمینی برای مصرف گاز 0.8Mpa 0.3m3/min
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
دستگاه بسته بندی پودر خودکار برای مواد غذایی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
500 گرم پنوماتیک VFFS دستگاه بسته بندی Honey Sachet 304 فولاد ضد زنگ
| نام: | فرم عمودی سفارشی ماشین آلات بسته بندی کیسه مهر و موم را پر کنید |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
رولر مهر و موم چند سر بطری پر کردن و کاپ مهر و موم بسته بندی ماشین برای تولید
| نوع بسته بندی: | بطری / قوطی |
|---|---|
| منبع برق: | 220 ولت / 380 ولت، 50 هرتز / 60 هرتز |
| ویژگی های ایمنی: | ایست اضطراری، درب ایمنی |
دستگاه بسته بندی آرد کنترل شده توسط PLC W30 - 110mm اندازه بسته بندی
| مواد بسته بندی: | کاغذ/پلاستیک |
|---|---|
| سیستم کنترل: | PLC |
| ضخامت بسته بندی: | 0.04-0.08 میلی متر |
دستگاه بسته بندی دانه های عمودی برای دانه های قند نمک
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
90 - 100 کیسه / دقیقه ماشین بسته بندی آرد با تنظیم فشار هوا
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| وزن کنید: | 2500 کیلوگرم |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) 4.5KW |
دستگاه بسته بندی هپر لنگر ورق آرد
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |

