همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ touch screen display multi packing machine ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
دستگاه بسته بندی کیسه چای از فولاد ضد زنگ 304 صفحه نمایش لمسی صفحه عامل مدل TBPM-15
| دقت بسته بندی: | ± 0.15 گرم |
|---|---|
| ساختار ماشین: | 304 فولاد ضد زنگ |
| قدرت: | 2.5 کیلو وات |
دستگاه بسته بندی مایع برای نوشابه آبمیوه چای آبجو نوشیدنی لباسشویی شامپو مواد شوینده
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |
ماشین وزن و بسته بندی کمی کاملا خودکار مواد غذایی غلات برنج میان وعده ها
| محدوده اندازه گیری: | 50-500 گرم |
|---|---|
| سایز کیف: | L:10-260mm W:90-200mm |
| سرعت بسته بندی: | 15-20 کیسه/دقیقه |
ماشین توزیع اتوماتیک الکتریکی بارگذاری مستقیم برای پودر ها و نوار های بسته بندی دانه ها
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی الکتریکی |
|---|---|
| محدوده: | 10-500 گرم (بستگی به مواد مختلف دارد) |
| سرعت: | 8 تا 16 کیسه/دقیقه ( بستگی به مواد مختلف دارد) |
دستگاه بسته بندی کیسه های آجیل / میوه
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.420mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
مشروب های شامپاین شراب شیشه آب فومر آب نوشابه CSD آبجو گازی آبجو نوشابه بطری پر کردن ماشین
| Production Capacity(500ml)(b/h): | 4000BPH |
|---|---|
| Rinsing head: | 16 |
| Filling head: | 12 |
ماشین پر کردن کارتونی بی مصرف با ظرفیت بالا با بسته بندی 1000-3000CPH و دقت 0.5-1% پر کردن برای 1000 میلی لیتر پریزما، مربع یا پایه
| مدل: | CH-3000B |
|---|---|
| راه حل: | Turn Key Proejct |
| اندازه دستگاه: | 4830mm×2150mm×3780mm |
تجهیزات بسته بندی کیسه وزن کامل اتوماتیک محصولات گرانولی بزرگ 500W / 800W
| سرعت: | 90-100 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
30HP 10 Bar Oil Free Screw Air Compressor Rotary Direct Driven
| نام: | کمپرسور هوای پیچ دار بدون روغن روتاری 30HP 22KW 10 Bar مستقیم |
|---|---|
| تحویل هوا: | 3.13 متر مکعب در دقیقه |
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V // هرتز) |

