همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
کلید واژه ها [ touch screen display multi packing machine ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
دستگاه بسته بندی پودر ذرات کاملا اتوماتیک مغز اندازه گیری دستگاه بسته بندی مواد غذایی پف
| محدوده اندازه گیری: | 20-1000 میلی لیتر |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 40-250mm (W): 40-200mm |
| سرعت: | 10 تا 30 کیسه در دقیقه |
4 دستگاه بسته بندی مهر و موم جانبی برای لباس های محافظ جداسازی سواب حلقی
| نام: | دستگاه بسته بندی فیلم کششی |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1950x1200x1900 میلی متر |
دستگاه توزین چند سر پرکن عمودی گرانول چند منظوره
| نام: | توزین چند سر گرانول |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | کیسه های نایلونی، کیسه های پلاستیکی، کیسه های کاغذی و غیره. |
| نوع رانده: | برقی |
دستگاه بسته بندی ساشو پر کننده 300ML شامپو ماشین بسته بندی ساشه
| نام: | Honey Paste سس میگو خمیر میونز شکلات عمودی ساشه دستگاه مایع چند بسته بندی |
|---|---|
| نوع: | دستگاه بسته بندی چند منظوره |
| بسته بندی مواد: | کیف ، فیلم ، فویل ، کیسه |
دستگاه بسته بندی خودکار چند ماده برای اندازه گیری نیاز مواد مخلوط به صورت جداگانه
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چند ماده ای |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری: | ۱-۲۰ گرم ((۳-۱۰۰ میلی لیتر) |
| سایز کیف: | (L) 30-170mm (W) 30-140mm |
دستگاه بسته بندی خودکار برای پودر ادویه، پودر دانه های قهوه ذرات
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی Doypack |
|---|---|
| سرعت: | 10-28 کیسه در دقیقه |
| اندازه کیسه: | W ((80-230) mm L ((110-350) mm |
دستگاه بسته بندی خلاء حرفه ای برای آجیل گوشت و سبزیجات 10g-200g محدوده وزن
| نام محصول: | دستگاه جاروبرقی کیسه ای از پیش ساخته شده با سرعت بالا با سیستم فنجان های چرخشی |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L80-180mm W50-120mm |
ماشین بسته بندی کامل خودکار کیسه برنج با عرض بند طولی 5 تا 10 میلی متر
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.520mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
دستگاه بسته بندی کامل خودکار کیسه نمک VFFS
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی برنج VFFS |
|---|---|
| عرض فیلم: | 250-Max.520mm |
| طول کیسه: | 80-350 میلی متر |
دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک با شکل خاص و برش دستی
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای از پیش ساخته شده اتوماتیک هشت حالته |
|---|---|
| سرعت بسته بندی: | حداکثر 60 کیسه در دقیقه |
| سایز کیف: | L100-300mm W70-200mm |

