همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ touch screen display multi packing machine ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
صفحه نمایش لمسی دستگاه بسته بندی چندگانه عملکرد بالا 500W / 800W
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
|---|---|
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |
| فشار هوا: | 0.4-0.6Mpa |
دستگاه بسته بندی کیسه 500W / 800W با صفحه نمایش لمسی برای بسته بندی پیشرفته
| فشار هوا: | 0.4-0.6Mpa |
|---|---|
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
| رنگ: | سفارشی |
ماشین بسته بندی خودکار آرد با سیستم کنترل PLC ضخامت 0.04 - 0.08mm
| سیستم کنترل: | PLC |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | کاغذ/پلاستیک |
| ضخامت بسته بندی: | 0.04-0.08 میلی متر |
دستگاه بسته بندی چند صفحه ای PLC 220V 50 - 60Hz و فشار هوا 0.4 - 0.6Mpa
| نوع: | خودکار |
|---|---|
| سیستم کنترل: | PLC |
| رنگ: | سفارشی |
دستگاه بسته بندی چندگانه فولاد ضد زنگ برای بسته بندی با سرعت بالا 90 - 100 کیسه / دقیقه
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
|---|---|
| برق: | سه فاز 380/60 یا 440/60 (V//Hz) |
| قدرت: | 500W/800W |
سیستم کنترل PLC دستگاه بسته بندی چندگانه 500W / 800W برای بسته بندی سازگار و
| سیستم کنترل: | PLC |
|---|---|
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |
30 - 60 کیسه / دقیقه دستگاه بسته بندی کیسه با سیستم نمایش صفحه لمسی 220V / 5 0Hz قدرت
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |
|---|---|
| سیستم کنترل: | PLC |
| نوع: | خودکار |
دستگاه بسته بندی چند فاز 500W/800W سه فاز 380V/60Hz یا سیستم کنترل PLC 440V/60Hz
| سیستم کنترل: | PLC |
|---|---|
| قدرت: | 500W/800W |
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |
دستگاه بسته بندی چندگانه فشرده و ساده 2800*1550*1750 میلی متر
| قدرت: | 500W/800W |
|---|---|
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |
| رنگ: | سفارشی |

