همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ touch screen display multi packing machine ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
ماشین بسته بندی خودکار با ولتاژ تنظیم شده و فشار هوا 0.4-0.6Mpa
| رنگ: | سفارشی |
|---|---|
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
| ولتاژ: | 220 ولت 50-60 هرتز |
DXDC15G دستگاه بسته بندی کیسه چای فولاد ضد زنگ 105±5 کیسه / دقیقه AC 380V/220V 304 فولاد ضد زنگ
| نام: | دستگاه بسته بندی چای کیسه ای |
|---|---|
| ظرفیت: | 105±5 کیسه در دقیقه |
| عرض کاغذ فیلتر: | 125 میلی متر (گزینه 140 میلی متر) |
دستگاه بسته بندی داخلی و خارجی کاملا اتوماتیک قطره کیف ماشین بسته بندی پودر قهوه بدون بافت
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه ای قهوه قطره ای (داخلی و بیرونی). |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری: | 5-10 گرم (15-33 میلی لیتر) |
| اندازه کیسه داخلی: | (L):70-74mm (W):90mm |
DXDC10 دستگاه بسته بندی کیسه چای دو اتاقی برای بسته بندی چای و دانه ها
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی کیسه چای با دو اتاق |
|---|---|
| ظرفیت: | 10±120 (کیسه در دقیقه) |
| درجه دقت: | ±5٪ |
304 فولاد ضد زنگ DXDD16 CCFD6 دستگاه بسته بندی چای با 20-60 کیسه / دقیقه نرخ 2.5kw قدرت
| نام کلید: | دستگاه بسته بندی چای کیسه ای اتوماتیک |
|---|---|
| مدل: | DXDD16 |
| ظرفیت: | 110±5 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی پودر اتوماتیک بسته بندی ماشین بسته بندی VFFS
| نام: | بسته بندی دستگاه بسته بندی اتوماتیک پودر DXDF-40II |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
DXD01KC6 ماشین بسته بندی خودکار کیسه چای فولاد ضد زنگ با کیسه بسته بندی سه طرفه
| نام کلید: | دستگاه بسته بندی چای کیسه ای اتوماتیک |
|---|---|
| ظرفیت: | حداکثر 105±5 کیسه در دقیقه |
| عرض کاغذ فیلتر: | 125 میلی متر یا 140 میلی متر |
دستگاه بسته بندی سس چند کارکردی نوع عمودی برای سالاد سس یخ بسته روغن سیلیکون
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی جعبه مثلث عمودی چند کارکرد برای لوبیا بادام زمینی دانه های هندوانه
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (H): 80-140mm (W): 60-110mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
YP65 دستگاه بسته بندی سس چند عملکردی نوع عمودی سالاد سس یخ بسته روغن سیلیکون
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L) 30-180mm [W] 30-140mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |

