همه محصولات
-
دستگاه بسته بندی چند
-
کمپرسور هوا پیچ
-
دستگاه بسته بندی VFFS
-
دستگاه بسته بندی مهر و موم خلاuum
-
دستگاه بسته بندی جعبه راه راه
-
دستگاه بسته بندی کیسه چای
-
کارتن اتوماتیک
-
دستگاه پر کردن کارتن آسپتیک
-
دستگاه ربات پالت سازی
-
دستگاه آب بندی پر کننده جام
-
کمپرسور هوا مستقیم درایو
-
کمپرسور پیستونی رفت و برگشتی
-
کمپرسور هوا اسکرو بدون روغن
-
کمپرسور هوا پیستونی بدون روغن
-
سر کمپرسور هوا
-
ژنراتور قابل حمل بنزینی
-
قطعات یدکی کمپرسور هوا
-
دستگاه بسته بندی مهر پر کنید
-
آقای اسحاق آسارهاولار و تیم فنی در شرکت ماشینآلات شیک شیانیانگ با سرعت به سوالات پاسخ دادند و تیم نصب را در تمام مراحل راهنمایی کردند. در نهایت، دستگاه به خوبی کار میکند و ما از این خرید خوشحالیم.
کلید واژه ها [ touch screen display multi packing machine ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
دستگاه بسته بندی چند وظیفۀ عمودی برای مخلوط کردن قرص های توت چای
| محدوده اندازه گیری: | ۱-۱۰۰ گرم ((۵-۱۰۰ میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L) 30-170mm [W] 30-100mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی دانه های عمودی چند منظوره برای دانه های شکلاتی آجیل میان وعده ها
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-180mm (W): 30-140mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی پودر آبمیوه افقی دستگاه بسته بندی چند عملکردی نوع عمودی
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه بسته بندی چند عملکردی عمودی برای آبمیوه مایع شامپو روغن خوردنی کتشاپ
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم (3-100 میلی لیتر) |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-170mm [W]:30-130mm |
| سرعت بسته بندی: | 30-60 کیسه در دقیقه |
ماشین بسته بندی گرانول با سرعت بالا عمودی چند عملکرد برای دانه های آبنبات آرد بادام زمینی نمک
| محدوده اندازه گیری: | 1-100 گرم |
|---|---|
| سایز کیف: | (L): 30-180mm (W): 20-75mm |
| سرعت بسته بندی: | 80-130 کیسه در دقیقه |
DXDC50B ماشین بسته بندی خودکار کیسه چای 3 طرف بسته بندی با ظرفیت پر کردن 50 کیسه / دقیقه
| ظرفیت پر کردن: | 50 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| Max. حداکثر Dosage دوز: | 5 ٪40 سانتی متر |
| ظرفیت چای کیسه ای: | حداکثر 1.5 گرم تا 10 گرم |
دستگاه بسته بندی چندگانه میوه و سبزیجات 100-230 کیسه / حداقل
| نام: | دستگاه بسته بندی بالش 350 X |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ نورد، فیلم چند لایه و رول کاغذ چند لایه آب بندی حرارتی |
| سرعت بسته بندی: | 100-230 کیسه در دقیقه |
1-12 کیلوگرم ماشین بسته بندی گرانول لوبیا برنج گرانول دستگاه بسته بندی VFFS
| نام: | دستگاه بسته بندی VFFS 304SS با توزین چند سر برای محصولات دانه و تراشه |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | رول کاغذ ، فیلم روکش و رول کاغذ چند لایه مهر و موم گرما |
| نوع رانده شده: | برقی و پنوماتیک |
مدل DXD05CW180 دستگاه بسته بندی پاکت 5 کیسه محصول در یک گروه
| خروجی: | حداکثر 50 کیسه در دقیقه |
|---|---|
| بعد پاکت نامه: | (85mm×80mm) (گزینه) (105mm×100m) (گزینه) (95mm×90mm) (ابعاد استاندارد) |
| خروجی در یک گروه: | 5 کیسه |
تجهیزات بسته بندی کیسه وزن کامل اتوماتیک فشار هوا 0.4 - 0.6Mpa
| وزن کنید: | 3500 کیلوگرم |
|---|---|
| سیستم نمایش: | صفحه لمسی |
| نام محصول: | دستگاه بسته بندی چندگانه |

